Evergrip > Produkty > Zabezpieczenia antypoślizgowe

Zabezpieczenia antypoślizgowe

Zabezpieczenia antypoślizgowe są naszym sztandarowym produktem. Dzięki zastosowanej technologii kompozytowej są bardzo wytrzymałe oraz łatwe i szybkie w montażu. W każdych warunkach zabezpieczają przed poślizgnięciem.

Samą powierzchnię antypoślizgową tworzy grys z tlenku glinu (korund). Jest on bardzo wytrzymały na ścieranie i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz chemicznych. Możemy dostarczyć go w dowolnym rozmiarze - od najdrobniejszego, który zapewnia komfort chodzenia osobom bez obuwia, po najgrubszy i najbardziej wytrzymały, pracujący pod ciężarem maszyn przemysłowych czy portowych. Nasz grys z tlenku glinu swoją wytrzymałością może jedynie równać się z diamentem przemysłowym i zostawia daleko w tyle konkurencję, która na ogół stosuje dużo mniej wytrzymały węglik krzemu.

Antypoślizgowy grys nakładany jest na powierzchnie wykonane w technologii GRP. Jest to specjalna mieszanka żywicy poliestrowej wzmacniana włóknem szklanym. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo mocną, a jednocześnie lekką i łatwy w montażu element.

Zalety zabezpieczeń antypoślizgowych Evergrip:

  • charakteryzują się bardzo dobrym zabezpieczeniem przed poślizgnięciem,

  • trwałość potwierdzona wieloletnią gwarancją,

  • prosty i szybki montaż,

  • mogą być montowane na każdy rodzaj nawierzchni (beton, metal, drewno, kamień, plastik, kraty pomostowe),

  • wykazują odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz czynników chemicznych,

  • bardzo łatwa konserwacja,

  • spełniają najbardziej wymagające normy jakości i BHP, zarówno według prawa UE jak i Polski.

     

Biorąc pod uwagę powyższe zalety, możemy twierdzić, że oferowane przez nas rozwiązania prezentują bezkonkurencyjną jakość.

Zabezpieczenia antypoślizgowe - różnorodnośc produktów

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy szroki wybór różnego rodzaju zabezpieczeń antypoślizgowych. Wród najczęściej wykorzystywanych powierzchni antypoślizgowych są paski na stopnie schodowe wycicnane z mat, maty antypoślizgowe tworzące płyty zakrywające większe powierzchnie, nakładki antypoślizgowe na schody zakrywające powierzchnię stopni i krawędź, nakładki na krawędzie schodów oraz nakładki na szczeble drabin. Poniżej znajdują się odnośniki do szczegółów wybranych zabezpieczeń antypoślizgowych. Serdecznie zapraszamy.