Charakterystyka produktu:

Typ:

odboje poliuretanowe

Materiał:

pianka poliuretanowa

Standardowe wymiary:

odcinki po 1m, 5m, lub 50m

Kolor:
 • czarno-żółty
 • czarny
 • czerwono-biały
 • biały
 • fluoresencyjny-czarny
Sposób montażu:

trzy różne rodzaje odbojów pozwalają na montaże:

 • na taśmy samoprzylepne
 • na magnes
 • na wkręty

Odboje poliuretanowe – skuteczne zabezpieczenia narożników ścian

Odboje poliuretanowe idealnie sprawdzą się do zabezpieczenia narożników ścian. Wykonane z elastycznej pianki PU ochronią narożniki przed zniszczeniem. Odboje poliuretanowe absorbują uderzenie, zmniejszając również ryzyko powstania wypadków lub przypadkowych urazów u pracowników.

Pianka poliuretanowa PU ma wysoką odporność na temperaturę oraz wilgoć. Dzięki temu narożniki z niej wykonane doskonale sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej, na halach produkcyjnych i magazynach oraz w garażach. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabezpieczeń narożników ścian. Różne kształty i rozmiary skutecznie niwelują ostre krawędzie.  Odbojnica ścienna wyraźnie oznaczy niski strop.

Oferujemy różne opcje kolorystyczne. Udostępniamy odboje w kolorze żółto-czarnym dedykowane do korytarzy i hal produkcyjnych, jak również fluorescencyjno-czarne, czarne, białe i biało-czerwone.

 

Narożnik gumowy ochronny, czyli odbój poliuretanowy

 

Odbój poliuretanowy, potocznie bardziej znany jako narożnik gumowy ochronny, wykonany jest z pianki PU. Dzięki jej właściwościom stanowi skuteczne zabezpieczenie ostrych krawędzi oraz wystających elementów maszyn. Odbój poliuretanowy zmniejsza ryzyko wypadków pełniąc funkcję ostrzegawczo-ochronną. Jego żółty-czarny kolor dzięki kontrastowi i jasności przyciąga uwagę. Dodatkowo niweluje również ryzyko uszkodzeń infrastruktury i maszyn.

Narożnik gumowy ochronny to idealne rozwiązanie dla firm, które dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz chcą dostosować miejsca pracy do przepisów BHP. Nadaje się do stosowania w przestrzeniach magazynowych, produkcyjnych i handlowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór odbojów poliuretanowych w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Udostępniamy również możliwość wyboru opcji montażu:

 •         na taśmę  samoprzylepną
 •         na magnes
 •         na wkręty

Postaw na zabezpieczenia narożników ścian i ostrych krawędzi maszyn od Evergrip!

Oferta:

Asortyment spełniający wyśrubowane oczekiwania

Czytaj więcej

Zabezpieczenia antypoślizgowe na schody

Czytaj więcej

Kraty pomostowe z tworzywa, kraty TWS/GRP

Czytaj więcej

Samozamykające bramki bezpieczeństwa

Czytaj więcej

Odboje magazynowe, odbojnice przemysłowe

Czytaj więcej

Konstrukcje dla przemysłu, nierdzewne, kwasoodporne

Czytaj więcej

Balustrady przemysłowe, mostowe, poręcze do schodów

bezpłatny pomiar
i wycena
doradztwo
techniczne
projekt
i wizualizacja
dostarczenie
produktu
montaż