Możliwość wykonania kompletnych projektów „pod klucz”

Nasze usługi można dopasować do większości potrzeb, począwszy od pojedynczych zamówień typu „wyłącznie dostawa”, aż po kompleksowe zarządzanie zaplanowaniem, dostawą i montażem elementów w ramach projektów w małej i średniej skali.

Analizy miejsca inwestycji

Zawsze chętnie spotykamy się z Klientem by pomóc, doradzić i przeprowadzić analizę miejsca inwestycji oraz sporządzić niezobowiązującą wycenę. W przypadku mniej złożonych problemów wystarczy nam jedynie dokumentacja fotograficzna lub wideo oraz opisy i pomiary dostarczone przez Klienta.

Doradztwo techniczne

Z biegiem lat nasza wiedza i doświadczenie techniczne znacznie się poszerzyły, co pozwoliło na pomyślne ukończenie projektów o znacznie większym stopniu skomplikowania i zakresie wymagań. Posiadamy obszerne archiwum danych, które nasi Klienci lub ich konsultanci mogą wykorzystać do tworzenia specyfikacji i projektów z użyciem naszych produktów. Dzięki naszym partnerom produkcyjnym posiadamy też doskonały dostęp do zaplecza technicznego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Rysunki projektowe i renderowanie 3D

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie realizowania koncepcji Klientów wykorzystując rysunki i modele CAD renderowane w technologii trójwymiarowej.

Duża wydajność produkcyjna

Na przestrzeni wielu lat zbudowaliśmy trwałe i ścisłe relacje z wybranymi producentami z Europy i Chin, jako uzupełnienie naszej istniejącej działalności produkcyjnej. Dzięki temu mogliśmy stworzyć nowe produkty wysokiej jakości, bazując na zwiększonej wydajności produkcyjnej i bardzo konkurencyjnych cenach. Nasi partnerzy posiadają certyfikację ISO 9001. Gotowy produkt może zostać wysłany bezpośrednio do Klienta lub do naszego magazynu, jeżeli konieczna jest dalsza obróbka lub montaż.

Cięcie standardowe oraz przy użyciu technologii waterjet

Na terenie zakładu wykorzystujemy dwie duże piły przemysłowe pracujące w technologii diamentowej. W przypadku zleceń na przeprowadzenie prac o wysokim stopniu precyzji, możemy także zaoferować usługi cięcia wodą przy zachowaniu konkurencyjnych stawek cenowych.

Usługi montażowe

Oferujemy usługi montażowe dla wszystkich typów naszych produktów na terenie całej Polski. Prace montażowe wykonują doświadczone zespoły, przeszkolone w zakresie BHP, pracujące pod nadzorem pełnoetatowego kierownika robót.

Pozyskiwanie i import

Nasze szerokie doświadczenie zawodowe uzyskane poprzez świadczenie usług pozyskiwania i importowania produktów kompozytowych oraz regularne wizyty u naszych partnerów sprawiają, że możemy zaoferować naszym Klientom zindywidualizowane usługi, zgodne z ich własnymi normami lub wymaganiami dotyczącymi kompozytów TWS wykonanych metodą pultruzji.

Kontakt

Bądźmy w nieustannym kontakcie

Dział handlowy:

biuro@evergrip.pl
tel. +48 22 465 26 01

Spedycja i transport:

magazyn@evergrip.pl
tel. +48 792 777 044

Evergrip sp. z o.o.

ul. Zabraniecka 8L
03-872 Warszawa

NIP: 1132737442
KRS: 0000317208
REGON:
141556691

Prosimy obliczyć 2 plus 4.
Jaka jest suma 1 i 4?