Evergrip > Usługi

Usługi

 

Możliwość wykonania kompletnych projektów „pod klucz”

Nasze usługi można dopasować do większości potrzeb, począwszy od pojedynczych zamówień typu „wyłącznie dostawa”, których celem jest usunięcie niewielkich problemów, aż po kompleksowe zarządzanie zaplanowaniem, dostawą i montażem elementów w ramach projektów w małej i średniej skali.

Analizy miejsca inwestycji

Zawsze chętnie spotykamy się z klientem gdzie pomagamy, doradzamy, przeprowadzamy analizę miejsca inwestycji i sporządzamy niezobowiązujące wyceny. W przypadku mniej złożonych problemów często robimy to na podstawie dokumentacji fotograficznej lub wideo oraz opisów i pomiarów dostarczonych przez klienta.

Doradztwo techniczne

Z biegiem lat nasza wiedza i doświadczenie techniczne znacznie się poszerzyły, co pozwoliło na pomyślne ukończenie projektów o znacznie większym stopniu skomplikowania i zakresie wymagań. Posiadamy obszerne archiwum danych, które nasi klienci lub ich konsultanci mogą wykorzystać do tworzenia specyfikacji i projektów z użyciem naszych produktów. Dzięki naszym partnerom produkcyjnym posiadamy też doskonały dostęp do zaplecza technicznego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Rysunki projektowe i renderowanie 3D

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie realizowania koncepcji klientów wykorzystując rysunki i modele CAD renderowane w technologii trójwymiarowej.

Duża wydajność produkcyjna

Na przestrzeni wielu lat zbudowaliśmy trwałe i ścisłe relacje z wybranymi producentami z Europy i Chin, jako uzupełnienie naszej istniejącej działalności produkcyjnej. Dzięki temu mogliśmy zaprojektować nowe produkty wysokiej jakości, bazując na zwiększonej wydajności produkcyjnej i bardzo konkurencyjnych cenach. Nasi partnerzy posiadają certyfikację ISO 9001. Gotowy produkt może zostać wysłany bezpośrednio do Klienta lub do naszego magazynu, jeżeli konieczna jest dalsza obróbka lub montaż.

Cięcie standardowe oraz przy użyciu technologii waterjet (cięcie strumieniem wody)

Na terenie zakładu wykorzystujemy dwie duże piły przemysłowe pracujące w technologii diamentowej. W przypadku zleceń na przeprowadzenie prac o wysokim stopniu precyzji, możemy także zaoferować usługi cięcia wodą, przy zachowaniu konkurencyjnych stawek cenowych.

Usługi montażowe

Oferujemy usługi montażowe dla wszystkich typów naszych produktów na terenie całej Polski. Prace montażowe wykonują starannie dobrane i doświadczone zespoły, przeszkolone w zakresie BHP, pracujące pod nadzorem pełnoetatowego kierownika robót.

Pozyskiwanie i import

Nasze rozległe doświadczenie zawodowe uzyskane poprzez świadczenie usług pozyskiwania i importowania produktów kompozytowych oraz regularne wizyty u naszych chińskich partnerów sprawiają, że możemy zaoferować naszym klientom zindywidualizowane usługi, zgodne z ich własnymi normami lub wymaganiami dotyczącymi kompozytów TWS wykonanych metodą pultruzji. Prosimy o kontakt z naszą firmą, w celu uzyskania dalszych informacji.