Na czym polega audyt?

1.

Wypełnij formularz kontaktowy wpisując swoją branżę i krótko opisując problem.

2.

Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu szczegółowego omówienia problemu oraz wyboru formy audytu. Możemy przeprowadzić go online na podstawie przesłanych informacji i zdjęć. Nasz specjalista może przyjechać na miejsce i przeprowadzić wizję lokalną.

3.

Na podstawie zebranych informacji będziemy w stanie przedstawić dokument, w którym zawarta będzie pełna informacja odnośnie obowiązujących norm, rodzajów zagrożeń oraz sposobów na ich eliminację.

Zbadamy poziom bezpieczeństwa
w Twojej firmie lub zakładzie

Wypełnij formularz i zamów bezpłatny audyt w swojej firmie:

Prosimy dodać 1 i 8.
Jaka jest suma 4 i 6?

Zaufali nam:

Referencje

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Płużańskiej 32 Robert Pirosz - Członek Zarządu

Firma wykonała zakres prac z własnych materiałów, roboty zostały wykonane terminowo i spełniały wszystkie kryteria. Współpraca przebiegła sprawnie i bez żadnych utrudnień. Pracownicy tejże firmy wykonali swoją pracę z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Referencje

Toyota Motor Industries Poland Sp. z o. o. Tadeusz Bajcar - Specjalista ds. BHP

Rekomenduję firmę Evergrip Sp. z o. o. jako solidną, wiarygodną, godną zaufania i prawdziwie zaangażowaną we współpracę. Pragnę również podkreślić szybkość działania i profesjonalizm pracowników firmy, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia.

Referencje

Z. T Kruszwica S.A Zbigniew Służałek - Specjalista ds. Utrzymania Produkcji w dziale Rafinerii

Firma bezproblemowo wywiązuje się z realizacji powierzonych zleceń wykazuje się bardzo dobrą organizacją pracy oraz znakomitą jakością produktu. Evergrip Sp. z o. o. to w pełny profesjonalna firma, która do każdego zlecenia podchodzi z bardzo dużą precyzją i zaangażowaniem.

Referencje

PB Baumar Sp. z o. o. Marcin Szemainda - Prezes Zarządu w PB BAUMAR Sp z o.o. S.K.

Udzielam pełnej rekomendacji firmie Evergrip Sp. z o. o. jako zaufanego współpracownika, który charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem oraz dbającym o utrzymanie długofalowej współpracy. Pracownicy firmy podchodzą do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem.

Referencje

Tower Automotive Poland Spółka z o. o. Wiesław Morzyński - Członek Zarządu

Rekomenduję firmę Evergrip Sp. z o. o.  oraz dostarczone przez nich rozwiązania, jako godnego polecenia partnera handlowego.

Referencje

AB Foods Polska Karolina Puchalska-Skrzypek - kierownik BHP

Reasumując naszą dotychczasową współpracę, rekomenduję firmę Evergrip oraz dostarczane przez nich rozwiązania, jako sprawdzonego i godnego polecenia partnera.

Referencje

Grupa Żywiec S.A. Adam Mglej

Grupa Żywiec S.A. oddział w Warce udziela pełnej rekomendacji firmie Evergrip spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie na oferowane przez nią zabezpieczenia antypoślizgowe oraz usługi montażowe opierając się na długoletniej współpracy.

Referencje

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Zaruby 9 w Warszawie Wspólnota Mieszkaniowa

W oparciu o wysoką jakość wykonywaną u Nas prac, pragniemy polecić firmę Evergrip Sp. z o.o. jako rzetelne i godne zaufania przedsiębiorstwo.

Referencje

Mleczarnia "Turek" spółka z o. o. Specjalista ds. BHP i P.POŻ

Rekomenduję firmę Evergrip jako solidną i wiarygodną. Realizacja zleceń przebiega szybko i sprawnie a nasza współpraca układa się wzorowo.

Referencje

Soletanche Polska spółka z o. o. Jakub Morzywołek - Kierownik Projektu Soletanche Polska

Firma Evergrip bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła zaplanowane zadanie. Dostawy przebiegały zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem i nie kolidowały z pracą zakładu. Pracownicy firmy Evergrip wykazali się profesjonalizmem oraz wysoką kulturą bezpieczeństwa pracy na którą zwracamy szczególną uwagę w naszych zakładach.

Referencje

Polski Związek Niewidomych Anna Woźniak-Szymańska - Prezes Zarządu Polskiego Związku Niewidomych

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi oraz funkcjonalności materiału.

Referencje

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wojciech Kijowski - Dyrektor Generalny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

Przedmiotowa usługa została wykonana z należytą starannością, zgodnie z warunkami umowy oraz zachowaniem obowiązujących terminów.

Referencje

Muzeum Narodowe we Wrocławiu Tomasz Nesterowicz - Zastępca Dyrektora Muzeum Narodowego we Wrocławiu ds. administracyjno-gospodarczych

Wykonany przez firmę Evergrip spółka z o.o. system zwiedzania wystawy przez osoby z dysfunkcją wzroku jest profesjonalnie, właściwie zamontowany a przede wszystkim doskonale odpowiada naszym oczekiwaniom. Na każdym etapie prac firma Evergrip spółka z o.o. służyła nam radą i była otwarta na nasze sugestie i potrzeby.

Referencje

PKP Polskie Linie Kolejowe Zygmunt Cisiak - Zastępca Dyrektora

Firma Evergrip spółka z o.o. bardzo szybko i profesjonalnie wykonała peron z TWS odpowiadający wszystkim wymogom zamawiającego. Na każdym etapie pracy firma Evergrip spółka z o.o. służyła nam radą i była otwarta na nasze sugestie i potrzeby.

Referencje

Intersnack Poland Sp. z o. o. Leszek Żak - Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i pragniemy zarekomendować firmę Evergip Sp. z o.o. jako solidnego partnera.