Zabezpieczamy swobodę pracy
na każdym poziomie
zaawansowania

Oferta:

Asortyment spełniający wyśrubowane oczekiwania

Czytaj więcej

Zabezpieczenia antypoślizgowe na schody

Czytaj więcej

Kraty pomostowe z tworzywa, kraty TWS/GRP

Czytaj więcej

Samozamykające bramki bezpieczeństwa

Czytaj więcej

Odboje magazynowe, odbojnice przemysłowe

Czytaj więcej

Konstrukcje dla przemysłu, nierdzewne, kwasoodporne

Czytaj więcej

Balustrady przemysłowe, mostowe, poręcze do schodów

bezpłatny pomiar
i wycena
doradztwo
techniczne
projekt
i wizualizacja
dostarczenie
produktu
montaż

Kluczowe wartości biznesowe

Produkty

 • Istotne w budowaniu bezpieczeństwa w zakładach pracy
 • Wytrzymałość mechaniczna
 • Trwałość
 • Oszczędność wynikacjaca z żywotności materiału

Firma

 • Zorientowanie na klienta
 • Udział pracowników w budowaniu firmy
 • Przyjazny i przystępny wizerunek
 • Profesjonalizm
 • Innowacyjność
 • Uczciwość, rzetelność i wiarygodność
 • Ugruntowana pozycja na rynku

Usługi

 • Terminowość
 • Gotowe rozwiązania
 • Skuteczne zarządzanie
 • Rozsądne terminy realizacji

Misja

Rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo

1.

Oferowanie bezpiecznych rozwiązań charakteryzujących się wysoką jakością, innowacyjnością i oszczędnością, które minimalizują ryzyko wypadków.

2.

Tworzenie długoterminowych relacji biznesowych
z naszymi klientami opartych na wzajemnym zaufaniu, współpracy oraz spełnianiu lub nawet przekraczaniu ich oczekiwań.

3.

Rozwijanie działalności dzięki umacnianiu reputacji
oraz wspieranie organizacji/przedsiębiorstw, które biorą odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów chroniących bezpieczeństwo ich pracowników.

Metoda działania

Jesteśmy firmą odgrywającą kluczową rolę w segmencie zapewniania bezpieczeństwa w miejscach pracy i obszarach publicznych. Z tego względu głęboko wierzymy, że w aspekcie zadowolenia Klientów indywidualne podejście jest równie ważne jak jakość, szybkość realizacji i jej koszty. Szczycimy się tym, że oferujemy praktyczne usługi ściśle dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Celem firmy jest zapewnienie naszym pracownikom takiego środowiska pracy, w którym kluczowymi czynnikami wzrostu i dochodowości firmy jest praca zespołowa i odpowiedzialność indywidualna. W stosunku do wszystkich naszych pracowników stosujemy politykę „otwartych drzwi” i zachęcamy ich do przekazywania informacji zwrotnych i angażowania się w działanie firmy, aby mogli swobodnie wyrażać swoje uwagi i sugestie.

Lokalizacja

Nasza firma zlokalizowana jest w Warszawie skąd mamy dostęp do najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce. Nasi handlowcy oraz zespół montażystów działa we wszystkich rejonach naszego kraju, dlatego też możemy zaoferować konkurencyjną wycenę usług niezależnie od tego w jakiej części kraju znajduje się nasz Klient.

Działamy za pośrednictwem długoletnich partnerów zajmujących się logistyką, ale również wykorzystujemy własne środki transportu, dzięki czemu zapewniamy niezawodne usługi związane z dostarczaniem naszych produktów

Ogólne warunki umowy

Ogólne Warunki Umowy obowiązujące dla każdej umowy sprzedaży oraz usług Evergrip sp. z o.o.

Ogólne Warunki Umowy - plik do pobrania

 

Szkolenia personelu

Staramy się, aby w dziedzinie szkolenia personelu dominowało podejście pro aktywne, dzięki czemu pracownicy otrzymują odpowiednie narzędzia do bezpiecznego i kompetentnego wykonywania swoich zadań.

Jakość

Stale pracujemy nad istotnymi certyfikatami potwierdzającymi niezależnie jakość naszych produktów. Obecnie nasze produkty posiadają między innymi certyfikat ISO 9001, certyfikat ITB oraz atest PZH.

Środowisko

Produkty wykonane z materiałów kompozytowych w przeciwieństwie do alternatywnych materiałów nie posiadają tak negatywnego wpływu na środowisko. Produkty TWS charakteryzują się trwałością, niewielką wagą, dobrymi właściwościami mechanicznymi, długim okresem użytkowania, odpornością na korozję a także łatwością utrzymania i konserwacji – jest to istotna przewaga nad tradycyjnie stosowanymi materiałami.

Czerpiemy wielką radość z faktu, że możemy oferować produkty mające tak dobre właściwości. Podjęliśmy kroki, aby zminimalizować ujemny wpływ działalności naszej firmy na środowisko naturalne. Przejawia się to między innymi w stosowaniu recyklingu odpadów oraz redukcji zużycia wody i elektryczności. Rozpoczęliśmy także rozmowy z naszymi kluczowymi dostawcami, których celem jest dodawanie do naszych surowców materiałów pochodzących z recyklingu. Naszym celem jest rozwijanie działań i ich sformalizowanie w tych obszarach.