Evergrip > Realizacje > Bramki bezpieczeństwa > BRAMKI BEZPIECZEŃSTWA | PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

BRAMKI BEZPIECZEŃSTWA | PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

Bramki bezpieczeństwa na zbiorniki

Problem do rozwiązania: Bramki zabezpieczające na zbiornikach

Zastosowany materiał: Samozamykające się bramki bezpieczeństwa

Zakres prac: Dostawa materiału i montaż

Branża: Przemysł spożywczy

Data realizacji: czerwiec 2016

Podsumowanie:

Podesty serwisowe na zbiornikach to w większości przypadków wąskie i krótkie powierzchnie na których pracownik musi wykonać różnego rodzaju naprawy lub przeglądy. Takie miejsca zasługują na szczególną uwagę i ochronę najwyższej klasy. Każdy z nas wie że aby wykonać skomplikowaną czynność powinniśmy poświęcić jej jak najwięcej uwagi. Co jeżeli skupienie się nad wykonanym zadaniem jest tak duże że zapominamy o własnym bezpieczeństwie ? Szelki bezpieczeństwa z linką asekuracyjna to standard o którym nawet nie powinno się wspominać jednak równie ważne jest zabezpieczenie zejść drabinowych. Samozamykające się bramki bezpieczeństwa to najlepsze rozwiązanie w takich sytuacjach.

 

Biorąc przykład z firm które NIE POSTĘPUJĄ w myśl przysłowia sprzed setek lat (mądry Polak po szkodzie) zachęcamy do zabezpieczenia podestów tak aby jak najbardziej zminimalizować prawdopodobieństwo wypadku.  

 

 

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o produktach do tego typu zastosowań prosimy o kontakt: biuro@evergrip.pl tel: 22 424 78 59.